گوانگژو Longxin قطعات خودرو شرکت، محدود

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه اخبار

اخبار شرکت

گواهینامه ها
کیفیت خوب نیسان لوازم یدکی برای فروش
کیفیت خوب نیسان لوازم یدکی برای فروش
نظرات مشتریان
ما کالاها را دریافت کردیم و واقعا قدردانی کردیم که همه چیز خوب است، به خصوص کیفیتی است که من انتظار داشتم. ما به دنبال کسب و کار بیشتر در آینده هستیم.

—— یاروسلاو از روسیه

عزیز من، شما یک دوست واقعی هستید و با مشتری خود صبر دارید، آن را حفظ کنید، عزیزان من بسیار کم است، می توانم کاری را انجام دهم که عزیزم عزیزم، عزیزم، من مدت هاست که به دنبال این بخش هستم عزیزم.

—— بولیا از زامبیا

سلام رکس ما بسته را از DHL دریافت کردیم. تحویل بسیار سریع و محصولات بسیار خوب مشتری من آن را بسیار دوست دارد. ما تقاضای بیشتری برای آن خواهیم داشت.

—— دیوید از نیوزیلند

سلام عزیزم این اولین کاری است که بین ما انجام می شود اما من واقعا فکر می کنم شما عرضه کننده ای هستید که همیشه دنبال آن هستیم. ما نمونه ها را گرفته ایم و ما آن را دوست داریم ما در حال برنامه ریزی یک نظم بزرگ هستیم و به زودی به شما خواهیم رسید.

—— احمد از دبی

سلام برادر من Rex چگونه آخر هفته شماست؟ ما فقط ظرف را دریافت کردیم و ما کیفیت و بسته بندی خود را دوست داریم، اگر می خواهیم عامل نام تجاری شما در آینده باشد، ممکن است.

—— اوان از زیمبابوه

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
چین آخرین اخبار در مورد نمایشگاه Automechanika روسیه

نمایشگاه Automechanika روسیه

[2018-08-31 15:19:31]
در دعوت مسه فرانکفورت، شرکت ما در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو فرانکفورت که از 27 تا 30 اوت 2018 در مرکز نمایشگاه Expocentre در مسکو، روسیه شرکت داشت، شرکت کرد. پس از نمایشگاه، مدیر کل رکس چان از شرکای محلی بازدید کرد و در مورد بازار خودرو روسیه به یاد می آورد. با نام تجاری Rexwell، محصولات رقابت... ادامه مطلب
چین آخرین اخبار در مورد Exhibition Automechanika Dubai

Exhibition Automechanika Dubai

[2018-05-07 14:44:00]
آقای رکس، مدیر کل شرکت، با دعوت انجمن صنایع قطعات خودرو و کمیته سازماندهی، از 1 مه تا 3 مه 2018 در نمایشگاه اتوموبیل رانی در دبی شرکت کرد. پس از نمایشگاه، آقای رکس از مشتریان محلی همکاری در دبی بازدید کرد و عکس گروهی را با آنها به اشتراک گذاشت.... ادامه مطلب
چین آخرین اخبار در مورد نمایشگاه اتوموبیل رانی HO CHI MINH ویتنام

نمایشگاه اتوموبیل رانی HO CHI MINH ویتنام

[2018-04-25 10:44:27]
بر اساس دعوت کمیته برگزاری، مدیر کل، رکس چن شرکت در نمایشگاه خودرو ماشین آلات شهر هوشی مین، ویتنام شرکت داشت. رکس چن مدیر کل ما با مشتریان در نمایشگاه عکس گروهی گرفت. رکس امیدوار بود که نمایشگاه ویتنام بهتر شود!... ادامه مطلب
Page 1 of 1